Virtuvės baldai ir įrengimas

Virtuvės baldai ir įrengimas

Galima daug kalbėti apie virtuvės įrengimą: susipažinti su stiliais, analizuoti, kokiais atvejais tinka tam tikros dekoro detalės, puikiai išmanyti virtuvės projektavimo subtilybes. Tačiau verta atminti tai, jog norint puikiai įrengti virtuvę, koją pakišti gali įvairios smulkmenos. Kad taip nenutiktų, būtina domėtis ne tik virtuvės stiliais, projektavimo subtilybėmis, bet ir nenumoti ranka į pavienius patarimus.
Virtuvės baldai – bene pats svarbiausias jos akcentas. Kokie turėtų būti virtuvės baldai? Tikslaus atsakymo nėra, tad tiesiog rinkitės tokius baldus, kurie geriausiai patenkintų jūsų poreikius. Vis dėlto, kalbant apie tai, kokie turėtų būti virtuvės baldai, galima nubrėžti keletą gairių: jei norite prie klasikinio stiliaus namu derančių ilgaamžių baldų – jums puikiai tiks mediniai virtuvės baldai, na, o jei jus žavi modernus stilius ir nenorite išleisti daug pinigų – plastikiniai virtuvės baldai yra geriausias pasirinkimas.

Įrenginėjant virtuvę yra svarbūs ne tik virtuvės baldai, bet ir gartraukis. Jei į virtuvę gaminti patiekalų užsukate tik kartą per savaitę, garų surinktuvo svarba jūsų namuose sumažėja, tačiau jei valgį ruošiate kasdien, be šios detalės tikrai neišsiversite. Ko gero, visi žinoma, jog gartraukis turi būti įrengiamas virš viryklės, tačiau tikrai nedidelė dalis žmonių susimąstytų apie tai, jog po gartraukiu gali būti įrengta peleninė (tokiu atveju sumažinsite tabako tvaiką savo namuose).
Jei jūsų virtuvė maža, įsigykite kėdes, kurias galima sudėti viena ant kitos – tokiu būdu sutaupysite vietos, kurią galėsite išnaudoti kitiems tikslams.
Na, o pabaigai dar vienas, tačiau ne ką mažiau svarbus patarimas: jei galvojate, kad virtuvės įrengimo darbai jau yra baigti, pažvelkite, ar ant jūsų sienos kabo laikrodis. Jei jo dar neturite – būtinai įsigykite, kadangi laikrodis pravers kas kartą, kai gaminsite valgį.