Vestuvių fotografo bei būsimųjų jaunavedžių susitikimas

Vestuvių fotografo bei būsimųjų jaunavedžių susitikimas

Vestuvių fotografas – labai svarbus asmuo šioje šventėje, kadangi jis atsako už įsimintiniausių šventės akimirkų įamžinimą. Būsimieji jaunavedžiai, planuodami savo šventę, nepraleidžia progos susitikti su vestuvių fotografu ir aptarti svarbiausių dalykų.

Tad kokius klausimus tenka išgirsti vestuvių fotografui tokio susitikimo metu? Apie tai ir bus šis straipsnelis.

Vestuvių fotografo kaina ir svarbiausi šventės momentai

Profesionalus vestuvių fotografas

Vestuvių fotografo kaina

Vienas aktualiausių klausimų yra kaina. Paprastai būsimieji sutuoktiniai skiria tam tikrą sumą vestuvių organizavimui, tad svarbu žinoti, kiek kainuos profesionalaus fotografo paslaugos. Beje, sužadėtinius domina ir tai, ar bus suteikiamos nuolaidos.

Svarbiausi šventės momentai – taip skamba dar vienas klausimas, kuris būna aptariamas šventės metu. Jaunavedžiams nuotraukų skaičius nėra pats svarbiausias dalykas, kur kas svarbiau, kad būtų užfiksuoti svarbiausi vestuviniai momentai, kurių yra išties nemažai: suknelės matavimasis, žiedai prieš ceremoniją, įėjimas į bažnyčią, palaiminimas, momentas, kuomet apsikeičiama žiedais, pirmasis bučinys, pirmasis šokis.

Kaip įprasta per vestuves, po oficialiosios dalies yra vykstama į gamtą: aplankomos gražios vietovės ar architektūriniai paminklai. Taigi, susitikimo metu, būtinai aptarkite vietas, į kurias bus vykstama po ceremonijos be kokius momentus reiktų įamžinti.

Nuotraukų laikmenos

Vestuvių fotografai

Vestuvių fotografai

Nuotraukų laikmenos – tai dar vienas dalykas, apie kurį pasiteiraujama susitikimo metu. Pasidomėkite, koks variantas labiausiai tiktų sužadėtiniams ir ieškokite bendrų sprendimų.
Labai dažnai vestuves planuojančios poros turi individualių pageidavimų (o jie gali būti labai įvairūs bei originalūs), tad būtinai jų išklausykite, išsakykite savo nuomonę, jei reikia – patarkite, tik tokiu atveju bus priimtas geriausias sprendimas. Tačiau reikia pabrėžti, jog pasitaiko ir tokių jaunavedžių, kurie neturi jokių idėjų. Jei priešais jus sėdi būtent tokie žmonės, tuomet iniciatyvos teks imtis jums.

Asmeninė fotosesija

Vestuvių fotografas

Vestuvių fotografas

Asmeninė fotosesija – tai dar vienas klausimas, kurį dažnai išgirsta vestuvių fotografai. Paprastai, sužadėtiniai nori praktiškai įsitikinti vestuvių fotografo sugebėjimais, o asmeninė fotosesija – puikus būdas tai padaryti.
Na, o pabaigai, belieka tik priminti, jog ne veltui yra sakoma, jog darbai kalba už save. Šioje situacijoje – jie taip pat ne išimtis, tad ateidami į susitikimą su būsimaisiais jaunavedžiais nepamirškite atsinešti ir segtuvo su fotografijomis.