Vaikų kambario baldai ir dekoracija

Vaikų kambario baldai ir dekoracija

Vaikų kambarys turi būti jaukus bei patogus. Tam, kad būtų pasiekti šie tikslai, būtini ne tik kokybiški vaikų kambario baldai, bet ir atitinkamas dekoras. Jei norite dekoruoti savo vaiko kambarį, tačiau pritrūkote šių idėjų – nepraleiskite progos perskaityti šį straipsnelį.
Viena paprasčiausių idėjų, kaip dekoruoti vaikų kambarį, yra dekoruoti vaikų kambario baldai. Galima pasiūlyti įvairių būdų, kurių dėka bus dekoruojami vaikų kambario baldai. Tam, kad būtų dekoruojami vaikų kambario baldai prireiks įvairių pagalbinių priemonių: spalvoto kartono, flomasterių, klijų ir pan. Štai, itin paprasta bei greita idėja, kaip gali būti dekoruojami vienspalviai vaikų kambario baldai: pabodusius vienspalvius vaikų kambario baldus (lovą ar spintą) galite dekoruoti iš spalvoto kartono pagamintomis raidėmis. Klijuokite raides tokia tvarka, kad jos sudarytų jūsų atžalos vardą. Taip pat šiam tikslui iš spalvoto kartono galite pagaminti spalvingų drugelių ar gėlių.

Dar viena idėja kaip galima greitai ir originaliai dekoruoti savo vaikų kambarį – stendas su vaikų fotografijomis arba piešiniais. Tiesiog išrinkite gražiausias nuotraukas ar piešinius ir juos suklijuokite ant specialus stendo – ši puošmena visada primins gražiausias akirmirkas.
Fototapetai – taip pat puikiai tiks vaikų kambario dekoravimui. Įprastai fototapetai yra klijuojami ant sienos, tačiau jais gali būti dekoruojami ir vaikų kambario baldai. Šiuolaikiniai gamintojai siūlo įvairios tematikos fototapetų, tad juos galite rinktis pagal mėgstamą personažą, pomėgius ar tiesiog nuotaiką. Fototapetai yra bene pati efektyviausia priemonė siekiant atnaujinti pabodusio kambario interjerą.